منو

جمعه, 30 شهریور 1397 - Fri 09 21 2018

آموزش مجازی

A+ A A-

آغاز نام نویسی زوج های جوان دانشجوی عضو کانون های مساجد برای تشرف به مشهد

آغاز نام نویسی زوج های جوان دانشجوی عضو کانون های مساجد برای تشرف به مشهد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از آغاز نام نویسی از زوج های جوان دانشجوی عضو کانون های فرهنگی هنری استان برای شرکت در بیست و یکمین جشن ازدواج دانشجویی که اسفندماه جاری در مشهد مقدس برگزار می شود، خبرداد.

حجت الاسلام احمد پهلوانی، مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بندرعباس عنوان کرد: بیست و یکمین جشن بزرگ ازدواج دانشجویی کشور از ۱۲ تا ۱۴ اسفند ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار می شود و سهمیه هرمزگان برای شرکت در این جشن ۴۱ زوج است.

 

وی به شرایط زوجین اشاره کرد و  دانشجو بودن و عضویت یک نفر از زوجین در کانون فرهنگی هنری را یکی از این شروط برشمرد و افزود: تاریخ عقد زوجین باید بین یکم مهر ماه ۹۵ تا یکم دی ماه ۹۶ باشد، درضمن تاریخ عقد تا یک سال قبل از تاریخ اعلام شده نیز پذیرفته می شود.

 

حجت الاسلام پهلوانی با بیان اینکه ثبت نام از طریق پایگاه ezdevaj.nahad.ir و دریافت پرینت اولیه انجام می شود، اضافه کرد: متقاضیان با همراه داشتن پرینت اولیه و کپی مدارک و مستندات لازم جهت تایی شامل اصل عقدنامه، اصل شناسنامه و کارت ملی زوجین، اصل کارت دانشجویی به دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان، دفاتر نمایندگی کانون های مساجد در شهرستان های میناب و جااسک و یا ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها مراجعه کنند.

 

وی آخرین مهلت ارایه مدارک را ۲۳ بهمن ماه جاری اعلام کرد و گفت: هزینه ایاب و ذهاب بر عهده شرکت کنندگان است.

پایان پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید