منو

سه شنبه, 01 آبان 1397 - Tue 10 23 2018

آموزش مجازی

A+ A A-

مسابقه کتابخوانی«پسرک و سرکار» در مساجد هرمزگان برگزار می شود

مسابقه کتابخوانی«پسرک و سرکار» در مساجد هرمزگان برگزار می شود

حجت الاسلام احمد پهلوانی، مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بندرعباس عنوان کرد: مسابقه کتابخوانی نقد اندیشه تکفیر از زبان یک نوجوان براساس کتاب«پسرک و سرکار» اثر دکتر عینی زاده که روایتی از مناظره یک نوجوان قطیفی با شرطه(پلیس) سعودی در قبرستان بقیع است، به همت بنیاد امامت و با همکاری کانون های مساجد در سطح مدارس متوسطه دوم برگزار می شود.

 

وی افزود: 1000 جلد از کتاب «پسرک و سرکار» از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در اختیار کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان های بندرعباس، میناب، رودان و سیریک قرار گرفته است.

 

حجت الاسلام پهلوانی گفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی« پسرک و سرکار» چهارشنبه 11 بهمن ماه جاری همزمان با سراسر کشور در استان هرمزگان برگزار خواهد شد.

 

وی اضافه کرد: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به 70 نفر از برگزیدگان این مسابقه به هر نفر 700 هزار ریال به عنوان جایزه اهدا خواهد کرد.

 

گفتنی است؛ کتاب «پسرک و سرکار»، داستان مناظره یک نوجوان قطیفی با شرطه(پلیس) سعودی در قبرستان بقیع برگرفته از آیات و روایات صحیح و به دور از هرگونه توهین و بسیار منطقی و در قالب داستان قابل فهم برای گروه سنی کودک و نوجوان است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید