منو

سه شنبه, 01 آبان 1397 - Tue 10 23 2018

آموزش مجازی

A+ A A-

بهره گیری از ظرفیت بسیج در برگزاری کنگره امام سجاد(ع)

بهره گیری از ظرفیت بسیج در برگزاری کنگره امام سجاد(ع)

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، سردار رضا ترابی در دیدار با اعضای ستاد برگزاری هفتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)، ضمن تسلیت عاشورای حسینی، تلاش در جهت معرفی سیره ائمه هدی(ع) را از باقیات و صالحات برشمرد و عنوان کرد: کنگره بین المللی امام سجاد(ع)، حرکت فرهنگی معنوی اثرگذار و با محتوایی است که از 7 سال پیش به محوریت استان هرمزگان آغاز شد و امروز شاهد برکات آن در اقصی نقاط استان، گوشه و کنار کشور و حتی برخی از کشورهای دنیا هستیم.

 

وی از برنامه ریزی و حرکت در مسیر مردمی کردن کنگره بین المللی امام سجاد(ع) به عنوان یکی از دغدغه های ارزشمند یاد کرد و افزود: تنها مرکزی که می تواند در تحقق این مهم نقش تاثیرگذاری داشته باشد بسیج است و از همین رو ارکان مختلف بسیج به ویژه بسیج طلاب، اساتید، بانوان و سازندگی آمادگی همکاری در این زمینه را دارند.

 

سردار ترابی بر استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه ها در شناساندن سبک زندگی اهل بیت(ع) تاکید کرد و گفت: گروه تلویزیونی بسیج این آمادگی را دارد که در کنار برگزار کنندگان کنگره، در راستای ترویج معارف امام سجاد(ع) و معرفی صحیفه سجادیه و رساله الحقوق تلاش کند.

 

وی از طرح تحول محلات به عنوان یکی از ظرفیت های بسیج نام برد و اذعان کرد: از این پس یکی از برنامه های ابلاغی مورد حمایت بسیج به مساجد فعال، پرداختن به آموزه های امام سجاد(ع) خواهد بود.

 

ترابی اضافه کرد: برای همکاری و تعامل بیش از پیش سپاه امام سجاد(ع) و ستاد برگزاری کنگره بین المللی امام سجاد(ع)، کمیته ای تشکیل و به دبیرخانه کنگره معرفی می شود.

 

این نشست علی علامه زاده دبیر کنگره بین المللی امام سجاد(ع)، حجت الاسلام و المسلمین محمد علی لبخندان مدیر موسسه فرهنگی اندیشه های اسلامی سجادیه، حجت الاسلام رستگار مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع)، معاون فرهنگی، معاون تعلیم و تربیت، مسئول بسیج مساجد، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه امام سجاد و دیگر اعضای ستاد برگزاری کنگره بین المللی امام سجاد(ع) برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید