منو

سه شنبه, 01 خرداد 1397 - Tue 05 22 2018

آموزش مجازی

A+ A A-

اثرات کنگره امام سجاد(ع) در جامعه عملی شود/کنگره امام سجاد(ع) به تربیت جوانان اهتمام داشته باشد

آیت الله علوی گرگانی:
اثرات کنگره امام سجاد(ع) در جامعه عملی شود/کنگره امام سجاد(ع) به تربیت جوانان اهتمام داشته باشد

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، آیت الله علوی گرگانی امروز در دیدار با اعضای برگزاری کنگره امام سجاد(ع) گفت: از زحمات شما قدردانی می کنم و امیدوارم که بتوانیم به بهترین شکل ممکن این همایش را برگزار کنید.

وی بیان داشت: امام سجاد(ع) دارای ویژگی های بسیاری داشتند و در راستای گسترش فرهنگ عاشورا و اقدامات ارزشمند امام حسین(ع) تلاش کردند.
آیت الله علوی گرگانی عنوان داشت: یزدیان می خواستند به گونه ای رفتار کنند که اقدامات علویان را از بین ببرند، اما اقدامات امام سجاد(ع) موجب شد تا تمامی نقشه های آنها از بین برود.
این مرجع تقلید بیان داشت: وقتی در زندگی امام سجاد(ع) مطالعه می کنیم متوجه می شویم که امام سجاد(ع) به قدری فضای معنوی را ایجاد کرده بود که حتی یک بنده عبد و غلام که در مکتب امام سجاد(ع) گسترش یافته بود، دعا کرد و باران آمد.
وی به نقش تربیت اشاره کرد و گفت: امام سجاد(ع) اخلاص و معنویت را به مردم آموزش می داد و آنها را تربیت می کرد.
این مرجع تقلید گفت: در کنگره امام سجاد(ع) باید از آموزه های این امام معصوم(ع) استفاده کرده و به تربیت جوانان و نوجوانان بپردازیم.
آیت الله علوی گرگانی تاکید کرد: اثرات کنگره امام سجاد(ع) باید در جامعه به صورت اساسی عملی شود تا مردم نتیجه آن را ببینند و انتظار ما از این کنگره این است که در آینده نه چندان دور در تمام کشورهای مختلف از سفره این کنگره بهره ببرند.
وی تصریح کرد: بنده همواره دعاگوی شما هستم و امیدوارم که امام سجاد(ع) دست لطفش بالای سر همه ما باشد تا همگان بهره مند شویم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید