منو

سه شنبه, 01 آبان 1397 - Tue 10 23 2018

آموزش مجازی

A+ A A-

خدمت به قرآن؛ سعادتی که نصیب هر کسی نمی شود

دمت به قرآن؛ سعادتی که نصیب هر کسی نمی شود
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان گفت: اینکه روستاهای کشور و هرمزگان در حوزه فعالیت های قرآنی ظرفیت پیداکرده اند نعمتی گرانبهاست و سعادت خدمت به قرآن مخصوص عده ای خاص است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، بهروز اکرمی در دیدار اعضای دبیرخانه اجرایی دومین دوره مسابقات قرآنی« مدهامّتان روستایی» در استانداری هرمزگان عنوان کرد:  روستاهای هرمزگان امروز با محوریت قرآن به عنوان پایگاهی برای تبیین و ترویج وتبلیغ مفهوم جامعه قرآنی گام برداشته اند و این مایه بسی افتخار و مباهات برای استان است.

 

وی با تاکید بر اینکه شهرستان سیریک خود را برای میزبانی این رخداد بزرگ قرآنی آماده کند، افزود: نهادهای قرآنی و فرهنگی استان نیز باید برنامه های مدونی برای تقویت این دوره از مسابقات در روستای روتان داشته باشند.

 

اکرمی تلاش های مردم و جوانان اهل فرهنگ و قرآن دوست روستای روتان را ستودنی دانست و اضافه کرد:  اینکه مردم و جوانان یک روستا، مُولد یک فکر نو در حوزه رقابت های قرآنی در سطح ملی بوده اند و این فرهنگ ناب را در کشور رونق بخشیده اند یک سعادت بزرگ است که شاید نصیب هر کسی نشود و خدمت به ساحت مقدس قرآن امری ارزشمند است.

 

 

اعضای دبیرخانه اجرایی دومین جشنواره قرآنی مدهامّتان روستایی کشور در سفر به بندرعباس با مسولان دستگاه ها و نهادهای فرهنگی و قرآنی استان ازجمله مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه، مدیرکل امور روستایی استانداری، مدیرکل تبلیغات اسلامی، مدیر دارالقرآن استان و مسئول دبیرخانه کانون های مساجد دیدار و گفتگو کردند.

 

 

گفتنی است؛ دومین دوره مسابقات قرآن کانون های فرهنگی هنری مساجد روستایی کشور« جشنواره مدهامّتان روستایی» 27 تا29 بهمن ماه جاری با برنامه های متنوع جنبی به میزبانی کانون موعود(عج) در روستای روتان دهستان شهید مردان بخش بمانی شهرستان سیریک در شرق استان هرمزگان برگزار می شود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید