منو

جمعه, 30 شهریور 1397 - Fri 09 21 2018

آموزش مجازی

A+ A A-

صحیفه سجادیه مستمسک رهایی از معنویت کاذب است

خبرگزاری شبستان: آیت‌الله علوی گرگانی در پیامی به دومین همایش سیدالعابدین(ع) گفت: در دنیایی که کمبود معرفت موجب دام‌گسترانی برخی فرقه‌های ضاله و گمراهی جوانان شده است، کتاب نورانی صحیفه سجادیه می‌تواند مستمسک خوبی برای رهایی از معنویت کاذب باشد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی لبخندان، دبیر کنگره بین المللی امام سجاد (ع) عصر امروز (21 مرداد) در دومین همایش«سیدالعابدین علیه السلام» که در سالن همایش‌های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد؛ پیام آیت الله علوی گرگانی، مرجع تقلید شیعیان را به دومین همایش سید العابدین (ع) قرائت کرد.

 

متن پیام آیت الله علوی گرگانی به دومین همایش سیدالعابدین (ع) بدین شرح است:

 

«در دنیای کنونی که مظاهر مادی پرستی تمام دنیا را فراگرفته است و اثرات آن به جامعه اسلامی ما سرایت کرده و روز به روز در حال گسترش است، توجه شما عزیزان به معنویت در قالب حفظ و عمل به دستورات نورانی امام سجاد (ع) که در دعاهای صحیفه سجادیه بیان داشته است، مایه امیدواری و دلگرمی ماست.

 

این کتاب نورانی که مجموعه ای از کلمات گهربار امام سجاد (ع) است و بعد از قرآن و نهج البلاغه ارزشمندترین کلام الهی است و به زبور آل محمد نامگذاری شده است مجموعه ای از عرفان الهی و واقعی است که اگر فردی به آن توجه لازم داشته باشد از افتادن در دام عرفان‌های کاذب و فرقه‌های خودساخته در امان خواهد بود.

 

در دنیایی که کمبود معرفت و حیرت انسان ها موجب دام‌گسترانی برخی فرقه‌های ضاله و گمراهی جوانان ما شده است، کتاب نورانی صحیفه سجادیه می‌تواند مستمسک خوبی برای رهایی از معنویت کاذب باشد.

 

اینجانب به شما حضار به ویژه جوانان نوردیده خود توصیه اکید می‌کنم که در همه حال تابع فرامین نورانی امام سجاد (ع) بوده و دائم الوضو باشید و حفظ این کلمات را مقدمه ای برای عمل واقعی به دستورات آن امام همام قرار دهید».

مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید