منو

جمعه, 30 شهریور 1397 - Fri 09 21 2018

آموزش مجازی

A+ A A-

صحیفه سجادیه پس از قرآن و نهج البلاغه ارزشمندترین کلام الهی است


خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی از مراجع عظام تقلید از صحیفه سجادیه به عنوان ارزشمندترین کلام الهی پس از قرآن و نهج البلاغه یاد کرد و گفت: این کتاب نورانی می تواند مستمسک خوبی برای رهایی از معنویت کاذب باشد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری شبستان از استان هرمزگان به دومین همایش سیدالسجادین(علیه السلام)، متن کامل پیام آیت الله العظمی علوی گرگانی از مراجع عظام تقلید به همایش سیدالعابدین و تجلیل از حافظان صحیفه سجادیه به این شرح است؛

 

بسمه تعالی

قال علی(علیه السلام)؛ «العلم کنز عظیم لایفنی»

 

در دنیای کنونی که مظاهر مادی پرستی تمام دنیار را فرا گرفته است و اثرات آن به جامعه اسلامی ما نیز سرایت کرده است و روز به روز در حال گسترش می باشد، توجه شما عزیزان به معنویات در قالب حفظ و عمل به دستورات نورانی امام سجاد(علیه السلام) که در دعاهای صحیفه خود بیان داشته است، مایه امیدواری و دلگرمی ما می باشد.

 

این کتاب نورانی که مجموعه ای از کلمات درربار امام چهارم ما شیعیان، امام سجاد(علیه السلام) می باشد و بعد از قرآن و نهج البلاغه ارزشمندترین کلام الهی است و به زبور آل محمد(صلی الله علیه و آله و سلم) نامگذاری شده است، مجموعه ای از عرفان الهی و واقعی می باشد که اگر فردی به آن توجه لازم را داشته باشد از افتادن در دام عرفان های کاذب و فرقه های خودساخته در امان خواهد بود.

 

در دنیایی که کمبود معنویت و حیرت انسان ها موجب دام گسترانی برخی فرقه های ضاله و گمراهی جوانان ما شده است، این کتاب نورانی می تواند مستمسک خوبی برای رهایی از معنویت کاذب باشد.

 

اینجانب به شما حضار مخصوصا جوانان نوردیده خود توصیه اکید می کنم که در همه حال تابع فرامین نورانی امام سجاد(علیه السلام) بوده و دائم الوضو باشید و حفظ این کلمات را مقدمه ای برای عمل واقعی به دستورات آن امام همام قرار دهید.

 

والسلام علی من اتبع الهدی  

مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید