منو

سه شنبه, 01 آبان 1397 - Tue 10 23 2018

آموزش مجازی

A+ A A-

نفرات برتر مسابقات اذکار و احکام نماز کانون های مساجد جاسک معرفی شدند

خبرگزاری شبستان: مسابقات اذکار و احکام نماز ویژه دختران عضو کانون های فرهنگی هنری شهرستان جاسک به همت کانون نورالثقلین در مسجد ۱۴ معصوم(ع) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از جاسک، در این دوره از مسابقات که با داوری سرکارخانم معصومه ارجمند و طیبه شهدادی انجام شد، 25 نفر از دختران عضو فعال کانون های فرهنگی هنری شهرستان جاسک در دو رده سنی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

هیات داوران در رده سنی زیر 11 سال «دنیا لشکریان» از کانون نورالثقلین، «یلدا یدُک» از کانون عشاق الحسین(ع) و «زینب ابراهیمی» از کانون نورالثقلین را به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی کرد.

 

در رده سنی بالای 11 سال نیز الهام خلف زاده از کانون علی بن موسی الرضا(ع) اول، الهه خلف زاده از کانون نورالثقلین دوم و سحر لشکریان از کانون نورالثقلین سوم شد.

 

 

فیروزه فرخ تبار، مدیر کانون فرهنگی هنری نورالثقلین در حاشیه برگزاری این مسابقه، از نماز و یاد خدا به عنوان بهترین وسیله رسیدن به قرب الهی یاد کرد و موثرترین راه برای بهره گیری از آرامش را حضور قلب در نماز دانست.

 

وی، ترویج فرهنگ انسان ساز نماز، فراهم نمودن زمینه برای آشنایی هرچه بیشتر نوجوانان با اذکار و احکام نماز این فریضه واجب را از اهداف برگزاری این دوره از مسابقات برشمرد.

 

گفتنی است، در پایان از سوی دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان جاسک از شش نفر از برترین های این مسابقات با اهدای جوایز نفیسی تجلیل شد.

 

 

 

مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید