منو

سه شنبه, 01 آبان 1397 - Tue 10 23 2018

آموزش مجازی

A+ A A-

تخیف ۸۰ درصدی دوره آموزش مجازی برنامه نویسی ویژه اعضای کانون های مساجد

تخیف ۸۰ درصدی دوره آموزش مجازی برنامه نویسی ویژه اعضای کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در هرمزگان از تخیف ۸۰ درصدی دوره آموزش مجازی برنامه نویسی بیسیک برای اندروید ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد، بسیجیان، دانش آموزان و دانشگاهیان خبرداد.

علی کوزه گر، مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در هرمزگان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بندرعباس با اشاره به فراگیرشدن موضوع نرم افزار در جامعه کنونی و احساس کمبود نرم افزارهای فرهنگی مذهبی، عنوان کرد: این دوره آموزشی با هدف توانمندسازی جوانان دغدغه مند فعالیت های فرهنگی مذهبی در حوزه تولید نرم افزار برگزار می شود.

 

وی افزود: با توجه به اینکه دستیابی به اساتید برتر کشوری در حوزه نرم افزار سخت و مشکل است برای برگزاری دوره های آموزشی، کلاس های مجازی پیش بینی کرده ایم که همه افراد علاقه مند در هرجای استان هرمزگان بتوانند از در این دوره شرکت کنند.

 

کوزه گر، شهریه هر نفر برای شرکت در این دوره آموزشی را 2 میلیون و 500 هزار ریال(250 هزار تومان) اعلام کرد و یادآور شد: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد، بسیجیان، دانش آموزان و دانشجویان برای ثبت نام و شرکت در این دوره می توانند با ارائه معرفی نامه از تخیف 80 درصدی برخوردار شوند و تنها مبلغ 500 هزار ریال(50 هزار تومان) پرداخت کنند.

 

وی زمان شروع این دوره را از اول بهمن ماه سال جاری ذکر کرد و گفت: علاقه مندان برای ثبت نام می توانند به سایت مرکز آموزش به نشانی اینترنتی www.AmoozeshNet.ir مراجعه کنند.

 

مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در هرمزگان با ذکر این نکته که این دوره کاربردی و عملیاتی است، خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان باید در پایان دوره قادر باشند دو نرم افزار با محتوای معرفی شهدای استان ارائه دهند.

 

وی اضافه کرد: زبان برنامه نویسی این دوره، «بیسیک» برای اندروید است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید